Pašarai šunims

ADVANCE

Nauja Advance gyvūnų pašaro formulė (Immune plus) yra išskirtinė, nes turi aktyvių imunoglobulinų – natūralių baltymų, kurie padeda išlaikyti žarnyno sveikatą yra ypač gerai įsisavinami. Advance formulėje yra baltymų sistema, suteikianti optimalų baltymų kiekį, reikalingą raumenų stiprumui palaikyti. Specialių mineralų pirofosfatų dėka, apsaugo nuo dantų apnašų susidarymo ir pagerina gyvūno burnos kvapą. Ypatinga kombinacija vitaminų ir Omega 3 ir 6 nepakeičiamų riebalų rūgščių saugo sveiką odą ir žvilgantį kailį. Taip pat pasižymi puikiu skoniu.

 VIRBAC

VIRBAC – tai naujos kartos ėdalas, sukurtas išskirtinai mėsėdžių poreikiams patenkinti. Šio unikalaus ėdalo pagrindinis akcentas – mažas angliavandenių, bet didelis baltymų kiekis. Tai nėra tiesiog ėdalas, jis turi ir profilaktinių bei gydomųjų savybių, kurių dėka yra pasiekiama geresnė Jūsų augintinio organizmo fiziologinė būklė.

MARP

Marp holistinis ir aukščiausios kokybės natūralus pašaras holistinis gyvūnų maistas yra visapusiškai harmoningas produktas, kurio visi ingredientai yra naudingi ir reikalingi jūsų gyvūno organizmui. Šis šunų ir kačių ėdalas gaminamas be grūdų ir jo sudėtyje yra daug mėsos iš kurios jūsų augintinis gauna jam taip reikalingus baltymus.

 

VETEXPERT

 Tai visaverčiai visų veislių suaugusių šunų konservai. Yra įvarių skonių.

FORZA

Tai aukščiausios kokybės maistas iš Italijos Jūsų šuniui ir katei. Skirtas kasdieniam maitinimui bei augintiniams turintiems sveikatos problemų.